Novemberben Egyesületünk élelmiszergyűjtési akciót szervezett az Élelmezés Világnapja alkalmából. A program célja az volt, hogy felhívja a figyelmet az élelmezés fontosságára, valamint a mindennapi élelmiszer-ellátás biztonságának jelentőségére, különösen a nehéz helyzetben élő családok esetében.
A gyűjtés során a felajánlásoknak köszönhetően jelentős mennyiség gyűlt össze tartós élelmiszerekből. Az adományokat összekészítést követően rászoruló családok részére juttattuk el, elősegítve ezzel a mindennapi megélhetésük támogatását és az anyagi terhek enyhítését.
