Októberben Egyesületünk jubileumi jótékonysági bált rendezett, melynek keretében köszöntöttük az alapító tagokat. A rendezvényen több mint 120 vendég vett részt, a kiváló hangulatról pedig a Tibsa Band gondoskodott.
Az est színes programkínálattal várta a résztvevőket:
- a Bartina Néptánc Egyesület ördöngös füzesi férfitánc-előadása,
- a Mesz Dance Tánc Csoport látványos bemutatója,
- Csicsó Nadja modell táncprodukciója,
- valamint Gyöngyösi Lili és Siklósi Panna citerajátékkal és énekkel kísért fellépése.
A rendezvény méltó módon tisztelgett az alapító tagok előtt, miközben erősítette a közösség összetartozását, és hozzájárult a kitűzött jótékonysági célok megvalósításához.
